Papriky rastú opačne (nahor)

Chcem sa podeliť s jednou raritkou - myslel som si že je to bežné ale po zadaní dotazu do googlu mi toho našlo dosť málo... Jednoducho mám v skleníku takú anomáliu - dve rastliny papriky mi plody rastú nie ako je bežné smerom dole, ale do vrchu... Odroda podľa sáčku je Anka...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od antoni_sk:

Chcem sa podeliť s jednou raritkou - myslel som s…
@antoni_sk nie je to rarita, ale znak odrody,vzpriameny rast, hlavne biele odrody ho mávajú https://www.moravoseed.sk/eshop/0_/73...
Odpovedať
A máš ich krásne, nech chutia 😋
Odpovedať
Ahoj a ďakujem za info... popis som síce kedysi čítal aj ja, ale nenapadlo ma presne čo znamená "Plody sú vzpriamené" lebo z obrázka to nebolo jasné... tak zas dobre že je to normálne a nemám v skleníku geopatogénnu zónu 😄 Zatiaľ som ich neskúšal pretože iné odrody dozrievajú skôr a sú väčšie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od antoni_sk:

Ahoj a ďakujem za info... popis som síce kedysi č…
@antoni_sk aj ja mam podobné, preto to poznám
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som to videla u svokry, celkom som sa smiala, ale vravela ze je to normalne. dufam ze budu tak aj chutit!
Odpovedať
mne sa toto raz stalo s chilli paprickami, tiez som na to pozerala, ze ci je vsetko s nimi v poriadku 😀
Odpovedať
mne to praveze neprislo nejak zvlastne. mal som tiez takuto odrodu asi tri roky dozadu a aboslutne som si to nevsimol, ze je nieco inak 😀
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?